Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Energetický štítek

Co je eneregetický štítek?

Od roku 2013 je povinností opatřit nemovitost určenou k prodeji či pronájmu tzv. Energetickým štítkem ( odborně nazvaným '' Eneregetický průkaz '' ). Podle státem předepsaných pravidel by tento průkaz, který má kupujícímu říci, jak je daná nemovitost energeticky úsporná, měly mít všechny nemovitosti od ledna roku 2013. Nové opatření by mělo vést i k nižším nákladům za energie.

 

Kdo vydává energetický štítek?

Vydávání energetických průkazů mají na starosti kvalifikovaní auditoři se speciální licencí, kterou vystavuje stát. Zpravidla trvá vystavení průkazu řádově dva dny. Auditor ručí a odpovídá za správnost provedení a vystavení energetického průkazu.

 

Jaká je cena energetického štítku?

Cena je velmi individuální a pohybuje se v řádech tisícikorun. Odvíjí se od velikosti nemovitosti, lokality, kde se nemovitost nachází, a rychlosti provedení, která se také výrazně liší.

 

Jak se určuje energetický štítek?

Při určování se zkoumá např. konstrukce domu či bytu, izolace, typ a umístění oken, zkoumá se těsnění budovy, ale i stav a funkce jednotlivých zařízení jako např. kotel apod. Prochází se podrobně veškerá dokumentace. „ Součástí určení je tzv. energetický audit, který se skládá ze tří částí. První je obálka budovy, druhá je energetická náročnost jako taková a třetí částí jsou doporučená konkrétní řešení, jak dosáhnout energetických úspor.

 

Jaké jsou sankce při nezajištění energetického štítku?

V rámci nabízených nemovitostí by neměl energetický průkaz chybět. Zodpovědnost za něj bere majitel automaticky na sebe. Transakce je platná, přesto se majitel nemovitosti vystavuje nebezpečí, že mu bude udělena sankce za nedodržení těchto pravidel.

luxury burberry 19910 men fashion t shirts is invariably headed by fine quality.professional watchmakers have been well trained by rolex ߤ ӥХ Rta 2020.

artisans of cheap high quality replica rolex datejust 36mm 116203ssj mens automatic watch under $53 have exquisite skills.vape case are excellent and inexpensive!