Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

RODINNÝ DŮM 3+1 LITOVEL, poz. 546 m2, dvůr, dílna, zahrada - okr. Olomouc

Lokalita: okres Olomouc
Cena: 6 500 000 Kč
Stav: Aktuální
ID: PD 207


PRODEJ RODINNÝ DŮM OLOMOUCKO

Hledáte rodinný dům k bydlení nebo sídlo firmy nedaleko centra Litovle v Olomouckém kraji? 

Nabízíme Vám nemovitost vedenou v katastru nemovitostí jako RD o nynější dispozici 3+1 s dílnou o velikosti 100 m2 s parkovacím stáním a vydlážděným dvorkem, menší zahrádkou, předzahrádkou a prostornou dílnou ,která se dá využít na 2 garáže. Výměra zahrady 312m2, zast. plocha a nádvoří 234 m2. Dům je rohový a patrový, nyní se využívá jako sídlo firmy. V přízemí domu se nachází: kuchyně, místnost pro jednání, kancelářská místnost. Místnosti jsou průchozí, dále pak koupelna se sprchovým koutem, WC, umyvadlem, topným tělesem. Dům je částečně podsklepený. Při vstupu do domu se nachází místnost, která slouží jako úložný prostor či příruční sklad. Do prvního patra vedou točité schody, kde se nachází jedna místnost a vstup na půdu, kde je v současné době započata rekonstrukce pro přípravu další místnosti, jsou zde osazena i 2 okna. 

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě – elektřina, plyn, voda, hloubková kanalizace. Ve dvorním traktu  se nachází i vlastní studna a prostorná dílna o velikosti cca 100 m2, která slouží i na uložení materiálu. Dílna se v budoucnu  může využít i na garáže.  Po zbudování další místnosti se dispozice domu změní na 4+1.
Dům je cihlový, zateplený, střecha sedlová – břidlice, eurookna. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Podlahy – lino, dlažba, koberce. Ve dvorním traktu se nacházejí 2 prostorné garáže, které se nyní využívají pro uskladnění materiálu. Dům je zabezpečen bezpečnostním zařízením  a brána pro vjezd je na dálkové ovládání. RD se prodává  se zařízením. 
Energetický štítek náročnosti budovy stanoven na PENB: „E“. Více informací u makléře. Ráda Vás nemovitostí provedu. RD je ihned k dispozici.

Energetická náročnost budovy: E

Pro bližší informace nás kdykoliv kontaktujte: Renata Barabášová, Mob.: +(420) 607 774 466, Tel.: +(420) 582 330 851, Email: info@asistent-reality.cz ČÍSLO ZAKÁZKY: PD  207

printer.jpg, 731B

Základní informace:

Region: okres Olomouc Vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihlová Parkování: u domu
K dispozici: po dohodě Voda: městský vodovod
Kanalizace: veřejná kanalizace Topení: ústřední plynové
Stav nemovitosti: po rekonstrukci Balkón/lodžie: ANO
sklep: ANO Garáž: ANO
Plyn: ANO Elektrická přípojka na 380 V: ANO
Elektrická přípojka na 230 V: ANO